Výrobci
Zajímavosti

Nová kategorie:"Výživa pro domácí mazlíčky". Obsahuje jen čistě rostlinné složky.

Detoxikace organismu

Detoxikace organismu - Veganfoods.cz   

Detoxikace organismu – jarní očista těla

Detoxikace je léčebný proces, který je třeba opakovat ideálně 2 krát do roka.

Cíle:

1.       Uvolnit toxické látky, které se v těle usazují a způsobují špatnou funkci lymfatického systému.

2.       Zbavit tělo usazenin, které se vytvářejí v trávicím traktu a zabraňují řádnému vstřebávání živin z potravy.

3.       Odlehčit všem orgánům, které zpracovávají živiny a umožnit jejich regeneraci.

4.       Uvolnit nahromaděný hlen nacházející se ve všech dutinách těla.

5.       Vytvořit prostor pro řádný příjem živin, které bude tělo přijímat.

6.       Očista krve zanesené zplodinami, které se do ní dostávají nesprávným/běžným stravováním.

Kúru je třeba provádět ve 2 týdnech za sebou. Vynechat mouku a mléčné výrobky, maso a jiné živočišné tuky!!! Příklad jídleníčku vám můžeme na vyžádání zaslat.

Rady a úkoly:

1.       Předzásobte se vždy na tři dny čerstvým ovocem a zeleninou, rostlinným masem a lze zařadit rýžový chléb, jahelný či pohankový chléb, popř. bezlepkový, dále se předzásobte olivovým olejem a mořskou solí, aby se nestalo, že nebudete mít vše potřebné.

Na jeden den budete potřebovat ½ kg různých druhů čerstvého ovoce a 1 kg různých druhů čerstvé zeleniny včetně syrových nebo vařených luštěnin.

2.       Předzásobte se vždy na tři dny dostatečným množstvím nesycené vody. Budete potřebovat minimálně 2 – 2,5 litru na den. Vodu je možné obohatit šťávou z čerstvého citronu nebo limetky.

3.       Navíc se předzásobte neloupanou rýží, brambory, pohankovými a ječnými kroupami. Na jeden den budete potřebovat k jednomu kg zeleniny ještě navíc 300 g brambor nebo půl sáčku rýže nebo k tomu odpovídající množství krup.

Pokud byste v rámci detoxikace pociťovali zvýšenou únavu, pobolívání hlavy nebo jiný drobný problém, nemusíte se znepokojovat, je to součástí očisty. Detoxikace Vašeho těla je také přípravou pro zdárný proces regenerace Vašeho organismu.

Ten Vám zajistí následná změna stravovacích návyků. K této změně se  VeganFoods.cz  snaží přispívat nabídkou produktů, receptů a informací ze světa vegetariánství a veganství, které čerpáme ze zemí západní Evropy. Chceme přispívat ke změně stravovacích návyků u lidí v České republice i na Slovensku. To je naším cílem!

info@veganfoods.cz

 

Zdroj: Svět zdraví (osobní konzultace)