Výrobci
Zajímavosti

Nová kategorie:"Výživa pro domácí mazlíčky". Obsahuje jen čistě rostlinné složky.

Falafel, pochoutka z cizrny

Falafel, pochoutka z cizrny - Veganfoods.cz   

Směs na falafel

PřípravaObsah sáčku vysypejte do 250 ml (1/4 litru) vody a dobře zamíchejte. Nechte 10 minut nasáknout a ještě jednou důkladně promíchejte. Pokud chcete vytvořit karbanátky, přidejte evtl. ještě trochu vody, aby nevzniklo příliš tuhé těsto. Utvořte placky a upečte v předehřáté troubě na plechu, který mírně potřete olejem. Karbanátky usmažte v dostatečném množství oleje.

Návrh na podávání:

K čerstvým salátům, zelenině, se sójovým jogurtem, s omáčkami (např. sezamová - tahini, česneková, chilli) nebo s mangovým chutney.

Již od roku 1997 nabízí společnost Babba Laffa vynikající suché směsi orientálních pokrmů v kvalitě bio. Díky tomu si můžete snadno připravit lahodné pokrmy z arabsko-židovské kuchyně, které si zachovávají svoji výbornou chuť. Označení bio zaručuje prvotřídní a biologicky nezávadný původ našich výrobků.

Falafelem, touto oblíbenou pochoutkou z cizrny, to všechno začalo. Od té doby se sortiment rozšířil o další chutné suché směsi. Kromě toho, že všechny výrobně chutnají, mají společnou rychlou a snadnou přípravu.

Mnoho zdaru a především dobrou chuť

Vám přeje Baba Laffa.