Výrobci
Zajímavosti

Nová kategorie:"Výživa pro domácí mazlíčky". Obsahuje jen čistě rostlinné složky.

Domů / O nás

O nás

Vítejte ve VeganFoods.cz, e-shopu s potravinami pro vegany, vegetariány, ale i pro lidi, kteří se potýkají s nejrůznějšími alergiemi na potraviny, mající kožní problémy, trpí únavovým syndromem, pro ty, kterým není lhostejné, jaký původ má jejich strava. Jsme tu pro lidi, kteří věří, že ztracenou energii najdou ve zdravém životním stylu a v přirozené stravě.

Veganství je životní styl charakterizovaný snahou o respektování všeho života, zlepšením situace týkající se narušení životního prostředí a zájmem o zdravý životní styl.

Správně sestavená veganská strava má navíc oproti konvenční stravě některé zdravotní výhody, především nízký obsah nasycených tuků, cholesterolu, rostlinných bílkovin a vysoký obsah polysacharidů, vlákniny, hořčíku, draslíku, kyseliny listové a antioxidantů, jako je vitamín C a E. (zdroj Wikipedie)

 Kdo jsme?

Jsme týmem lidí, kterému není lhostejné, co se v poslední době děje. Nejsme nejmladší, ale také se neřadíme k těm, kteří chtějí stát ve frontě „nepotřebných“, jež musejí spoléhat na milosrdenství státních dávek ve formě důchodu či jiných finančních podpor.

V celém produktivním věku jsme poctivě pracovali a nabývali zkušenosti. Po ukončení vzdělání jsme se zabývali činnostmi ve výrobě potravin a jejich obchodováním, seznámili jsme se při své práci se stravovacími zvyky mnoha oblastí světa. Víme, jak se stravuje Evropa, co zajímavého je na jídle v Japonsku, jihovýchodní Asii, v některých částech afrického kontinentu, jak jedí v arabských zemích. O způsobu stravy v Americe víme jen zprostředkovaně, nicméně jsme si jisti, která strava by měla v životě člověka převažovat.

Chceme být prospěšní a chceme pomáhat!  Pomáhat lidem, kteří se dostali do svízelné situace tím, že neodolali lákavým voláním nejrůznějších reklam propagujícím světoznámé nápoje či nejrychleji připravovaná jídla, lidem, kteří již od narození uvízli v pasti přechemizovaného světa, kde čistá voda a čistý vzduch budou za chvíli pouze na příděl, kteří se již od útlého věku potýkají s dýchacími potížemi, s nespočtem kožních problémů či s nejrůznějšími alergiemi.

Není nám lhostejné naše zdraví a stravovací návyky, ani zdraví či stravovací návyky našich dětí a vnuků!!

Proto chceme ukázat, že některé potraviny mohou posloužit alespoň jako alternativa k tomu, co jíme nyní (a o čem nejsme vždy přesvědčeni, že je zcela zdravé). Nabízíme i produkty bez pachu krve ze zabitých zvířat, produkty vhodné pro ty, kteří trpí některou z alergií. Chceme nabídnout  potraviny, které jsou neuvěřitelně chutné, výživné, jemné  a posilující imunitní systém. Nabízíme výrobky, které jsou již mnoho let vyzkoušené v zemích na západ od nás – v Německu, Rakousku či skandinávských zemích. Nejsme fanatičtí zastánci veganství či vegetariánství, nechceme útočit proti konzumu „konvenčních“ potravin. Nabízíme pouze alternativu, možnost výběru – pro Vás, Vaše děti, pro všechny odpovědné s maximálním zaměřením na kvalitu.

Váš Vegan Foods tým