Zajímavosti

Nová kategorie:"Výživa pro domácí mazlíčky". Obsahuje jen čistě rostlinné složky.

Podrobné údaje o zboží

VEGI KAPSLE- vitamin B12, 60 kapslí

Kód: 22354 Produktové číslo: 4260349740036 Novinka Novinka Bez lepku Bez lepku Bez sóje Bez sóje Bez palm. oleje Bez palm. oleje Bez arašídů Bez arašídů
Žádné hodnocení.
Produkt již není v prodeji
VEGI KAPSLE- vitamin B12, 60 kapslí

Vitamin B12 je nezbytný pro tvorbu krve, dělení buněk a funkci nervů.

Proto je důležité mít dostatečný přísun právě tohoto vitaminu, zejména na veganské stravě. Studie ukazují, že vegani a někteří vegetariáni nepřijímají pravidelně doporučené množství vitamínu B12, což se odráží i na nižší hladině tohoto vitamínu v jejich těle (27, 29, 88, 89, 93 - 95).

Vegetariánská strava má většinou vysoký obsah kyseliny listové, která může zakrývat hematologické symptomy nedostatku vitamínu B12. Některé případy nedostatku tohoto vitamínu tak mohou zůstat nerozpoznány až do projevů neurologických symptomů.

BjökoVit vitamin B12 Vegi kapsle obsahují methylcobalamin - biologicky aktivní koenzym, jinou formu vitaminu B12. Díky množství 1000 ug/956g obsaženém v tomto vitamínu není problém zajistit dostatečné množství vitaminu B12 i pro osoby se zvýšenou spotřebou, jako jsou například těhotné ženy a osoby, jejichž schopnost vstřebávání vitaminu B12 je jakkoliv omezena.

Vitamín B12 přispívá k optimalizaci činnosti nervové soustavy, pomáhá snižovat únavu a vyčerpání, podporuje funkci imunitního systému a také přispívá k psychické rovnováze. Doplňky stravy nejsou náhradou pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Doporučená denní dávka by neměla být překročena.

Složení: rýžová mouka, výplň mannitol, nátěrové látky hydroxypropylmethylcelulóza, střední nasycené triacylglyceroly, methylcobalamin

Obsah živin ve Vegi kapslích Vitamin B12: 1000ug/956 g (dává 40,000% z referenční částky denního příjmu v souladu s předpisy o nutričním označování potravin),  obsaženo v  60 kapslích

Poznámka: Vitamín B12 je jedním z ve vodě rozpustných vitamínů, tělo využívá množství přizpůsobené požadavkům v daném čase a zbytek odděluje močí. Vitamín B12 tak nemá žádné vedlejší účinky na lidský organismus ani ve vysokých dávkách.

Číslo výrobku:. 22354

Výrobce: BjökoVit

Hmotnost: 30 g

Balení : 1 kus

Specifikace
Váha 0.03 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.