Výrobci
Zajímavosti

Nová kategorie:"Výživa pro domácí mazlíčky". Obsahuje jen čistě rostlinné složky.

Domů / Tyčinky
Podrobné údaje o zboží

Cereální tyčinka - FRUTELIA BIO WOW! BAB CHIA RIEGEL, 20G

Kód: A004039 Produktové číslo: 742832314480 Novinka Novinka Bez palm. oleje Bez palm. oleje
Žádné hodnocení.
Připraveno k odeslání
53 Kč , plus doprava
 
Cereální tyčinka - FRUTELIA BIO WOW! BAB CHIA RIEGEL, 20G

Wow! Bab Chia je vynikající mix organického obilí s Baobab, červené ovoce, hořké čokolády a Chia semena!

obsah 20g

Složení: hořká čokoláda * (23%) (kakaová hmota *, třtinový cukr *, kakaové máslo *), obilniny * (19%) (laskavec * objevilo, rýže * objevilo * (rýžová mouka *, třtinový cukr *, slunečnicový olej *, sůl)), rýžový sirup * , kukuřičný sirup *, Chia semena * (Salva hispanica) (8%), červené plody * (6%) (červený a černý rybíz *), sezamový *, Baobab vlákniny * (3%), slunečnicový olej * (* = z ekologického zemědělství , IT-BIO-008 EU / zemědělská produkce mimo EU) kakao: 58% minimum
 

S vysokým obsahem omega-3 mastné kyseliny: 1,5 g na 100 g, 0,3 g 

Nutriční informace na 100g

Energie KJ:1804 KJ 
energie kcal:426 kcal 
Tuky:16,0 g 
z toho nasycené mastné kyseliny:6,0 g 
Sacharidy:60,0 g 
z toho cukry:46,0 g 
Bílkoviny:8,0 g 
soli:0,03 g 

Bezlepkové - bez vůně Příslušenství - bez konzervačních látek - bez palmového oleje

Cenný snacken - in wow bab je víc, než si myslíte. Pro rychlý hlad, lahodné a lehké občerstvení, aniž byste se cítili provinile. To je zajištěno v Bab Wow!, První organická cereální tyčinka s Baobab, je z kvalitních surovin s jejich původem. Zaručí, trochu cukru a tuku, ale mnoho výživných složek, které mají optimální chuť, aby wow! Bab je skutečné jídlo pro cestující, sportovce či náročnější lidi ve spěchu. Má více vnitřních hodnot: Zodpovědnost a udržitelnost, kdo wow bab se těší nejen jeho tělo nejlepší (bez palmový tuk, bez konzervantů a bez chuti) etika není opomíjena. Pro místní hospodářství v západní a střední Africe poskytuje Baobab velmi důležitým faktorem zisk. Při sběru a zpracování baobab ovoce významně přispívá k hospodářskému rozvoji vesnic a zpomaluje probíhající desertifikaci. Pěstování amarantu a quinoa v Jižní Americe je podporována Společností pro podporu spolupráci v rozvojovém světě (GEPA). Spotřeba zrn přispívá k rozvoji zemědělství v zemích původu a je smysluplná a ekologicky šetrná alternativa k sóji (pro dobytek) a pěstování palmového (palmového oleje).

Baobab je získána z afrického baobabu. Buničina, která nabízí mnoho zažívací vlákniny, vitamin C a B, a vápník (i ve dvojnásobné vysoké koncentraci než v mléce).

Chia semena je výživné zlato Mexika. Pro Maya Chia byly také semena vlákna a opravné prostředky. Malé namodralé semena mají vysoký obsah omega-3 mastných kyselin, stejně jako vápník, draslík a železo. A navíc chutnají velice dobře! Semena se pečou při velmi nízké teplotě, takže recyklovatelné a speciální křupavá chut pro vás zůstane. Pěstování této tradiční plodiny mohou pomoci zachránit starých odrůd v moderní éře.

Amaranth byl hlavní potrava Inků a Aztéků a jedním z nejstarších a nejcennějších užitkových rostlin na světě. Od svého znovuobjevení jako jsou vynikajícím zdrojem bílkoviny, mírně ořechový degustační Amaranth místa v Evropě, zejména ve zdravé výživě a obchodech se zdravou výživou. Ve srovnání s nativní zrna se zrna ovoce obsahuje vyšší obsah bílkovin s lepší kvalitou proteinu. Kromě toho, amarant se vyznačuje vysokým obsahem minerálních látek, zejména železa, vápníku, hořčíku a zinku. kultivovaný jsme Amaranth zejména drobných zemědělců a v Andách a v Mexiku.

červené a černé bobule , tam je vysoká koncentrace flavonoidů. Patří mezi ně vysoce účinné antioxidanty, které zase "volné radikály" v těle vážou. Tyto bobule poskytují Wow! Bab mimořádně svěží a ovocnou chuť.

Čistá radost - kvalita čokoláda (Min. 58% obsah kakaa) kola ven chuť a uklidňuje duši.

 

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.